ELENSEN NAUJIENOS

Team
Užtikriname kokybę - pakavimas

Užtikriname kokybę - pakavimas

Produkcijos supakavimas yra viena iš paskutinių operacijų gamyboje. Tam skiriame ypatingai daug dėmesio - nesvarbu ar gaminys keliauja keliasdešimt ar kelis tūkstančius kilometrų. Staliukai viduje apsaugoti papildomai, o išorėje... matote patys - staliukams nebaisus net kolegės įsipatoginimas!
Užtikriname kokybę - HPL

Užtikriname kokybę - HPL

Vienas iš populiariausių ELENSEN staviršių yra betono imitacijos HPL, klijuotas ant MDF. Šio stalviršio išvaizda puikiai dera moderniuose interjeruose, toks staliukas puiki detalė, o taip pat toks stalviršio pasirinkimas yra puikus naudojimui. Būtent apie tai šiame įraše papasakosime plačiau.
Užtikriname kokybę - stalviršių gausa

Užtikriname kokybę - stalviršių gausa

ELENSEN jau beveik ketverius metus gamina ir pardavinėja stalus visoje Europoje. Nuo idėjos iki produkto jūsų namuose - Lietuvoje visi procesai atliekami po vienu stogu. Štai kodėl kokybę galime stebėti bet kurioje stadijoje.
Gaminame patys - CNC lankstymas

Gaminame patys - CNC lankstymas

Vis dažniau ir dažniau mūsų asortimente galite pamatyti lankstytus staliukų rėmus, tad šįklart pristatome mūsų pačių atliekamą CNC lankstymo procesą!
Gaminame patys - virinimas

Gaminame patys - virinimas

Suvirinimas yra ekonomiškas ir efektyvus būdas sujungiant metalą vienas su kitu. Tai vienintelis būdas sujungti metalą prie dviejų ar daugiau metalo gabalų taip, kad jie veiktų kaip vientisas vienetas. ELENSEN tai geriausia saviraiškos priemonė gaminant stalus!
Gaminame patys - miltelinis dažymas

Gaminame patys - miltelinis dažymas

Kiekvienas ELENSEN staliukas yra dažomas savo turimoje dažymo kameroje. Būtent dėl to galime pasiekti aukščiausią dažymo kokybę, eksperimentuoti ar pasiūlyti nestandartines spalvas - viskas mūsų rankose.
  • 1
  • 2
Rodomi nuo 1 iki 6 iš 7 (1 Puslapiai)