APIE MUS

Kas mes esame?

Esame dizaino, gamybos ir pardavimų kompanija iš Lietuvos. Gaminame baldų dalis jau daugiau nei dešimtmetį bei pasitelkiame savo plačią patirtį kurdami unikalius modernius baldus už prieinamą kainą.

Ko mes siekiame?

Elensen nori sugriauti įprastą, lėtą ir brangią gamybos grandinę baldų sektoriuje. Užuot besirėmę ilga ir brangia agentų, platintojų ir didmenininkų grandine, mes viską atliekame patys – nuo dizaino kūrimo iki gamybos ir pristatymo.

Kodėl verta rinktis mus?

Jaučiame aistrą moderniam dizainui, kokybei ir profesionalioms paslaugoms mūsų klientams. Elensen gamina visus savo baldus nuo pradžios iki pabaigos bei pristato juos tiesiogiai savo vertinamiems klientams. Būtent todėl galime pasiūlyti puikų dizainą už patrauklią kainą.

Ar galiu bendrauti su jumis asmeniškai?

Žinoma! Esame pasirengę atsakyti į visus jūsų klausimus. Galite susisiekti su mumis telefonu arba elektroniniu paštu. Kai tik susisieksite, priskirsime jums mūsų vieną iš mūsų klientų aptarnavimo komandos narių, kuris galės atsakyti į visus jūsų turimus klausimus – nuo pirminio domėjimosi prekėmis iki užsakymo pristatymo.

PREKĖS

Ar Elensen prekės yra kokybiškos?

Apibūdinant vienu žodžiu – jos yra puikios. Kuriame visus savo baldus atidžiai prižiūrėdami jų atskiras detales ir dizainą. Mūsų gamybos vystymo komanda kruopščiai pasirenka medžiagas ir išbaigia visas mažiausias smulkmenas, kad sukurtų aukštos kokybės produkciją, kuria jūs džiaugsitės daugelį metų. Mūsų produktai yra pagaminti ir išmėginti, kad atitiktų daugybę pasaulinių ir vietinių kokybės standartų. Nedvejokite ir susisiekite su mumis, jeigu turite klausimų apie konkrečius mūsų produktus.

Kur yra gaminami baldai?

Visi mūsų baldai yra gaminami mūsų gamyklose Lietuvoje. Čia jie ir pakuojami bei išsiunčiami. Jeigu į gaminio dizainą įeina sudedamosios dalys, kurių negalime pasigaminti patys, visuomet ieškome geriausios kokybės detalių iš pačių patikimiausių tiekėjų.

Kaip yra gaminami baldai?

Visi mūsų produktai yra pagaminti naudojant vieną iš dviejų būdų: pažangią CNC technologiją arba vieno iš mūsų talentingų, dešimtmečių patirtį dirbant su medžiu ir metalu turinčio darbuotojo rankomis.

Kiekviena baldo detalė prieš siuntimą yra surenkama taip, kad pristatyta iš karto galėtų būti naudojama jūsų namuose.

UŽSAKYMAI IR MOKĖJIMAS

Kaip aš galiu atlikti užsakymą?

Atlikti užsakymą nesudėtingai ir greitai galima mūsų interneto svetainėje. Paprasčiausiai pridėkite pasirinktas prekes į pirkinių krepšelį ir pereikite prie apmokėjimo. Įrašykite visa prašomą informaciją, reikalingą jūsų užsakymo pabaigimui. Viskas! Dabar jums tereikia laukti, kol mūsų nuostabūs baldai pasieks jūsų namus.

Kokie yra apmokėjimo būdai?

Galite apmokėti savo užsakymą naudodami didžiąją dalį pagrindinių kreditinių kortelių, taip pat „PayPal“. Šie būdai leidžia užtikrinti, kad jūsų mokėjimas yra įvykdytas greitai ir saugiai.

Kaip vykdomas mano apmokėjimas?

Bendradarbiaujame su „2CHECKOUT”, žinomu mokėjimų administratoriumi ir vienu iš internetinių pavedimų pradininkų. Visa jūsų pateikta informacija yra išsiunčiama visiškai saugiu ryšiu.

Kada iš mano kreditinės kortelės bus nuskaityti pinigai?

Tam, kad užsakymai būtų įgyvendinti greitai ir be nesklandumų, pinigai nuo jūsų kortelės yra nuskaitomi iš karto po užsakymo patvirtinimo.

Ar galiu pakeisti ar atšaukti savo užsakymą?

Jei suklydote ar tiesiog apsigalvojote, galite pakeisti bet kurį užsakymą, kuris dar nebuvo pristatytas į jūsų namus. Norėdami daugiau sužinoti apie tai, kaip pakeisti jūsų užsakymą arba apie konkretų pateiktą užsakymą, susisiekite su mūsų draugiška klientų aptarnavimo komanda.

ATVEŽIMAS IR PRISTATYMAS

Where do you ship to?

Šiuo metu prekes pristatome į visas Europos Sąjungos valstybes.

Kiek kainuoja pristatymas?

Visuomet įtraukiame pristatymo išlaidas į prekės kainą, todėl jums nereikia dėl to sukti galvos!

Kiek laiko trunka pristatymas?

Galite matyti numatomą pristatymo trukmę kiekvienos prekės puslapyje. Daugumą prekių laikome sandėlyje, todėl įprastai parengiame jūsų užsakymą per 1-2 darbo dienas.

GARANTIJOS IR GRĄŽINIMAI

Ar baldams yra taikoma garantija?

YTaip! Mes taikome vienerių metų garantiją visiems mūsų produktams. Garantija galioja nuo tos dienos, kai prekė yra pristatyta klientui. Įsitikinkite, kad išsaugojote visus pardavimo čekius bei pristatymo patvirtinimo dokumentus, jeigu tektų pasinaudoti garantija.

Ar galiu grąžinti prekes?

Žinoma! Klientų pasitenkinimas yra mūsų svarbiausias prioritetas, todėl galite grąžinti bet kurią įsigytą prekę per 30 dienų nuo jos įsigijimo. 

Kaip galiu atlikti grąžinimą?

Tiesiog susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo komanda – jie su malonumu jums padės atlikti grąžinimą kaip įmanoma paprasčiau.

Kas, jeigu mano užsakymas yra pažeistas pristatymo metu?

Norime jums suteikti geriausią įmanomą kokybę ir tiekti baldus, kuriuos jūs galėsite naudoti daugelį metų. Kai gaunate savo užsakymą, atidžiai jį patikrinkite ir įsitikinkite, kad jis nebuvo pažeistas pristatymo metu. Jeigu taip nutiko, prašome susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo komanda, kuri padės jums tokiu atveju.