Rastos klaidos:

COFFEE MAGAZINE TABLE AVEI

AVEI Kavos Žurnalinis staliukas

275 €

(su mok.)
  • Ruda Oda
  • Pilkas audinys
  • Juoda oda
  • Melyna vilna

Ar kada susimąstėte kaip jūsų namuose atrodys staliukas? Gal vis dar nesate tikri ar tai teisingas ir tinkamiausias pirkinys? Nuo šiol jums reikia tik telefono ir „vualia“! Naudojantis įrenginiu su kamera paspauskite „kubo“ mygtuką nuotraukos kampe ir savo kambaryje galėsite apžiūrėti staliuką. Jei naudojatės kompiuteriu, galite apžiūrėti 3D staliuką iš visų pusių pasirinkę “3D” mygtuką.

Jeigu žvalgotės unikalaus staliuko su išmaniu dizainu, „Avei“ kavos žurnalinis stalas yra puikus pasirinkimas. „Avei“ turi modernią plieno struktūrą su puikiais geometriniais kampais ir aptakiu paviršiumi. Staliukas gali būti pasirinktas su stilinga pilkos ar mėlynos vilnos laikraštine ar elegantiška juodos ar rudos spalvos odine laikraštine. Dėka šių laikraštinių, staliukas taps idealia vieta jūsų skaitiniams ir žurnalams.

Avei“ jungia modernų dizainą su šiek tiek vintažinio stiliaus medžiagomis ir išmaniu funkcionalumu. Klasikinės spalvos ir švarūs kampai leis jums pritaikyti „Avei“ prie kiekvieno interjero, kuriame staliukas atras vietą kaip kokybiškas šiuolaikiško dizaino pavyzdys. 

ŠĮ STALIUKĄ GALIME PAGAMINTI PAGAL JŪSŲ POREIKIUS!

Jeigu norite šio staliuko KITOKIŲ IŠMATAVIMŲ ar KITOS SPALVOS - parašykite mums custom@elensen.com

ELENSEN jūsų namuose

Nėra nieko geriau kaip matyti mūsų staliukais papuoštus jūsų namus.