Rastos klaidos:

LINE šoninis stalas

LINE šoninis stalas

290 €

(su mok.)
  • Juodas ąžuolas
  • Balintas ąžuolas
  • Tamsus ąžuolas

Pristatome naują ELENSEN kolekciją! LINE šoninis staliukas mūsų asortimente yra kažkas kitokio ir naujo – apvalus stalas su erdve daiktams yra pagamintas iš ąžuolo masyvo ir ąžuolo faneruotės. Šių medžiagų pasirinkimas užtikrinana ilgaamžiškumą ir stulbinančią natūralią estetiką, kuri papildys bet kokį dekorą. Šį kavos stalą galima derinti kartu su LINE kavos staleliu – dar vienu nauju asortimento gaminiu. LINE puikiai papildys bet kokią gyvenamąją erdvę.

Šis 40 cm skersmens staliukas suteikia pakankamai vietos knygoms ar dekoro elementams. Jo idealus 55 cm aukštis puikiai suderina funkcionalumą ir stilių, todėl tiks tiek prie sofos, tiek prie lovos. Viena išskirtinių šio kavos staliuko ypatybių yra nukeliamas stalviršis. Po juo atsiveria erdvė, kuri leidžią išlaikyti tvarkingą ir organizuotą gyvenamąją zoną, nes lengvai pasieksite mėgstamus ar būtiniausius daiktus.

Siūlome tris išskirtinius spalvų variantus, atitinkančius jūsų asmeninį skonį ir interjero dizaino pageidavimus. Rinkitės iš šilto ir nesenstančio tamsaus ąžuolo, elegantiško ir šiuolaikiško balinto ąžuolo arba sodraus ir prabangaus juodojo ąžuolo. Patobulinkite savo gyvenamąją erdvę mūsų LINE kolekcijos elegancija ir praktiškumu.

ŠĮ STALIUKĄ GALIME PAGAMINTI PAGAL JŪSŲ POREIKIUS!

Jeigu norite šio staliuko KITOKIŲ IŠMATAVIMŲ ar KITOS SPALVOS - parašykite mums custom@elensen.com