Rastos klaidos:

SIDE TABLE SILENCE

LINE Kavos stalas

415 €

(su mok.)
  • Juodas ąžuolas
  • Balintas ąžuolas
  • Tamsus ąžuolas

Pristatome naują ELENSEN kolekciją! LINE Kavos staliukas mūsų asortimente yra kažkas kitokio ir naujo – apvalus stalas su integruota erdve daiktams yra pagamintas iš ąžuolo masyvo ir ąžuolo faneruotės. Šių medžiagų pasirinkimas užtikrinana ilgaamžiškumą ir stulbinančią natūralią estetiką, kuri papildys bet kokį dekorą. Šį kavos stalą galima derinti kartu su LINE šoniniu staleliu – dar vienu nauju asortimento gaminiu. LINE puikiai papildys bet kokią gyvenamąją erdvę.

Šis didžiulis 80 cm skersmens kavos staliukas suteikia pakankamai vietos gėrimams, užkandžiams, knygoms ir dekoro elementams. Jo idealus 40 cm aukštis puikiai suderina funkcionalumą ir stilių, todėl patogu tiek užsukus svečiams, tiek jaukiai leidžiant vakarą namie. Viena išskirtinių šio kavos staliuko ypatybių yra nukeliamas stalviršis. Po juo atsiveria erdvė, kuri leidžią išlaikyti tvarkingą ir organizuotą gyvenamąją zoną, nes lengvai pasieksite mėgstamus žurnalus, nuotolinio valdymo pultelius ir kitus būtiniausius daiktus.

Siūlome tris išskirtinius spalvų variantus, atitinkančius jūsų asmeninį skonį ir interjero dizaino pageidavimus. Rinkitės iš šilto ir nesenstančio tamsaus ąžuolo, elegantiško ir šiuolaikiško balinto ąžuolo arba sodraus ir prabangaus juodojo ąžuolo. Patobulinkite savo gyvenamąją erdvę mūsų LINE kolekcijos elegancija ir praktiškumu.

ŠĮ STALIUKĄ GALIME PAGAMINTI PAGAL JŪSŲ POREIKIUS!

Jeigu norite šio staliuko KITOKIŲ IŠMATAVIMŲ ar KITOS SPALVOS - parašykite mums custom@elensen.com