Rastos klaidos:

REVOLVE Valgomojo stalas

ROUND kavos staliukų rinkinys

415 €

(su mok.)
  • Juodas ąžuolas
  • Balintas ąžuolas
  • Tamsus ąžuolas

Didžiuojamės galėdami pristatyti pirmąjį ELENSEN kavos staliukų rinkinį, sukurtą atsižvelgiant į funkcionalumą ir stilių. ROUND modelis įkūnija eleganciją ir praktiškumą ir yra pagamintas iš mūsų mėgstamiausių ir patikimiausių medžiagų: ąžuolo faneruotės stalviršio ir milteliniu būdu dengto plieninio rėmo.

ROUND modelis išsiskiria savo dizainu, kuris optimizuoja erdvės išnaudojimą nepažeidžiant estetikos. Mažesnysis stalas sumaniai suprojektuotas taip, kad visiškai tilptų po pagrindiniu kavos staliuku. Taip galėsite mėgautis dviejų stalų funkcijomis ir be vargo paversti namus kviečiančia erdve didesniems susibūrimams.

Kai iškyla poreikis, tiesiog ištraukite mažesnį stalą ir voila! Šis praktiškas sprendimas užtikrina, kad savo gyvenamąją erdvę galėsite pritaikyti prie konkrečių poreikių neprarandant komforto ar stiliaus.

Kiekvienas mūsų ROUND kavos stalo elementas buvo kruopščiai sukurtas, kad būtų užtikrintas ilgaamžiškumas, funkcionalumas ir estetinis patrauklumas. Ąžuolo faneruotės stalviršis skleidžia natūralų grožį ir šilumą, o milteliniu būdu dengtas plieninis rėmas suteikia tvirtumo ir stabilumo, užtikrindamas, kad jūsų kavos stalo komplektas atlaikys laiko išbandymus.

ELENSEN kavos staliukų komplektas ROUND puikiai papildys bet kokius šiuolaikinius namus ar komercinę erdvę, be vargo įsiliejantis į įvairius interjero stilius. Nesvarbu, ar mėgaujatės jaukiu kavos puodeliu su mylimu žmogumi, ar rengiate draugų susitikimą, mūsų kavos staliukų komplektas praturtins jūsų svetainės atmosferą ir funkcionalumą.

ŠĮ STALIUKĄ GALIME PAGAMINTI PAGAL JŪSŲ POREIKIUS!

Jeigu norite šio staliuko KITOKIŲ IŠMATAVIMŲ ar KITOS SPALVOS - parašykite mums custom@elensen.com